Organizator:

14 dni do Kongresu!

Podziel się

Zostały niespełna dwa tygodnie do rozpoczęcia najważniejszego wydarzenia dla profesjonalistów branży ogrodniczej.

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU PROGRAM WYDARZEŃ

24-26 lutego odbędzie się pierwsze w Polsce wydarzenie ONLINE skierowane do branży ogrodniczej, które umożliwi wymianę kontaktów handlowych i zdobycie praktycznej wiedzy. Umożliwi to intuicyjna platforma, która została stworzona specjalnie na tę okazję.

Dni spotkań biznesowych odbędą się w dniach 24-26 lutego, w ramach Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej Online. Codziennie, w godzinach 9.00-18.00 uczestnicy Kongresu będą mieli możliwość zaaranżowania rozmów i spotkań biznesowych online. Dzięki niezwykle zaawansowanej, ale zarazem intuicyjnej platformie, uczestnicy będą mogli dotrzeć do klientów z całego świata i zorganizować nieograniczoną liczbę wirtualnych spotkań. Możliwość wyszukania klientów po zainteresowaniach biznesowych z pewnością przyczyni się do efektywnych rozmów handlowych i finalizacji kontraktacji.

Warsztaty i szkolenia odbędą się w dniach 25-26 lutego. Poprowadzą je eksperci z Polski i Europy, posiadający bogate doświadczenie w zarządzaniu, marketingu i sprzedaży. Gościem specjalnym Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej Online będzie Oliver Mathys, który jest cenionym ekspertem ds. marketingu roślin i konsultantem centrów ogrodniczych w Europie. Wśród prelegentów pojawią się  również najwięksi eksperci w dziedzinie marketingu, social media oraz budowania strategii - Janina Bąk i  Artur Jabłoński, specjaliści z dziedziny handlu detalicznego w branży ogrodniczej – Robert Radkiewicz i Marek Borowiński, a także inni specjaliści z dziedziny marketingu i nowych mediów – Karol Leja, Sylwia Piskulska, Marta Orzechowska i Łukasz Cholewicki.

Uzyskaj dostęp!

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU PROGRAM WYDARZEŃ