Organizator:

Bilety

Podziel się

Serdecznie zapraszamy do zakupu biletów na Kongres Liderów Branży Ogrodniczej, który odbędzie się 24-26 lutego 2021 roku w trybie ONLINE.

UZYSKAJ DOSTĘP ZAREJESTRUJ ZAPROSZENIE
Nowe e-spojrzenie na branżę połączone ze spotkaniami kontraktacyjnymi

Jaka jest kondycja branży ogrodniczej? W jakim kierunku powinny iść zmiany prowadzenia biznesu? Skąd czerpać wiedzę? Jak sprofilować działania sprzedażowe i marketingowe? Jak wykorzystać media społecznościowe? Odpowiedzi na te i inne pytania padną podczas kolejnej edycji Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej. Wzorem lat ubiegłych także w tym roku wezmą w nim udział eksperci mający olbrzymią wiedzę na temat marketingu, handlu i sprzedaży, tym razem odbędzie się on jednak w formie wirtualnej.

Uczestnicy Kongresu zyskają również możliwość odbycia spotkań kontraktacyjnych online. Inteligentny system zaproponuje im najlepszych partnerów do rozmowy, tak by połączyć w pary kupców ze sprzedawcami. W zależności od wybranego biletu, uczestnicy zyskają możliwość wyszukiwania rozmówców wśród wystawców, prelegentów, sponsorów, a nawet współuczestników. 


Swoje prezentacje wygłoszą:

  • Olivier Mathys - właściciel Oliver M. Consulting, konsultant w branży ogrodniczej z wieloletnim doświadczeniem opowie o tym, jak koronawirus zmienił konsumenta.
  • Janina Bąk - polska statystyczka, wykładowczyni akademicka, blogerka, autorka książek, szerzej znana jako Janina Daily. Opowie o najbardziej spektakularnych błędach statystycznych w historii biznesu.
  • Karol Leja - analityk cenionej firmy badawczej Euromonitor International przedstawi Nowe trendy w branży ogrodniczej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
  • Artur Jabłoński - CEO agencji digitalk, wyspecjalizowanej w działaniach w mediach społecznościowych i reklamach PPC, zapozna nas z płatnymi możliwościami promocji w Internecie bez marnowania budżetu

Zobacz pełny program wydarzenia tutaj!

UZYSKAJ DOSTĘP ZAREJESTRUJ ZAPROSZENIE

Rodzaje biletów:

Rodzaj biletu

STANDARD

PREMIUM

Certyfikat uczestnictwa

Dostęp do wykładów PREMIUM*

Dostęp do wykładów przez 30 dni po wydarzeniu

Pakiet zaproszeń na spotkania

5

30

Możliwość zaproszenia na spotkanie wystawców

Możliwość zaproszenia na spotkanie zwiedzających i prelegentów

Zaproszenie VIP na Gardenię 2021

Cena

0 zł

149 zł brutto

Dostęp do wykładów PREMIUM* 
Wykład gościa specjalnego Olivera Mathysa oraz wykłady Janiny Bąk, Artura Jabłońskiego i Karola Lei. 

Masz pytania dotyczące udziału w wydarzeniu? Skontaktuj się z nami.

Agata Plewa
Agata Plewa