Organizator:

Zostały niespełna 3 tygodnie!

Podziel się

Już 24-26 lutego odbędzie się pierwsze w Polsce wydarzenie ONLINE skierowane do branży ogrodniczej, które umożliwi wymianę kontaktów handlowych i zdobycie praktycznej wiedzy.

Kongres Liderów Branży Ogrodniczej ONLINE już niedługo!

Hybrydowe wydarzenie, łączące w sobie merytoryczne wykłady i prelekcje oraz umożliwiające zawieranie nowych kontaktów biznesowych odbędzie się za niespełna 3 tygodnie. 

Eksperci z zakresu handlu i marketingu

Warsztaty i szkolenia poprowadzą eksperci z Polski i Europy, posiadający bogate doświadczenie w zarządzaniu, marketingu i sprzedaży. Gościem specjalnym Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej Online będzie Oliver Mathys, który jest cenionym ekspertem ds. marketingu roślin, administracji, zakupów i logistyki, konsultantem centrów ogrodniczych i firm branży ogrodniczej oraz jednym z najbardziej wpływowych trendsetterów rynku ogrodniczego w Europie. Ekspert posiada ponad 30-letni międzynarodowy staż zawodowy w branży roślinnej i florystycznej. Wśród prelegentów pojawią się  również najwięksi eksperci w dziedzinie marketingu, social media oraz budowania strategii - Janina Bąk i  Artur Jabłoński, specjaliści z dziedziny handlu detalicznego w branży ogrodniczej – Robert Radkiewicz i Marek Borowiński, a także inni specjaliści z dziedziny marketingu i nowych mediów – Karol Leja, Sylwia Piskulska, Marta Orzechowska i Łukasz Cholewicki.

 

Dni spotkań biznesowych

W odpowiedzi na oczekiwania właścicieli i menedżerów firm stworzyliśmy hybrydowe wydarzenie, które pozwoli zarówno na pozyskanie merytorycznej wiedzy, jak i nawiązanie i podtrzymanie relacji biznesowych. Dni spotkań biznesowych odbędą się w dniach 24-26 lutego, w ramach Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej Online. Codziennie, w godzinach 9.00-18.00 uczestnicy Kongresu będą mieli możliwość zaaranżowania rozmów i spotkań biznesowych online. Dzięki niezwykle zaawansowanej, ale zarazem intuicyjnej platformie, uczestnicy będą mogli dotrzeć do klientów z całego świata i zorganizować nieograniczoną liczbę wirtualnych spotkań. Możliwość wyszukania klientów po zainteresowaniach biznesowych z pewnością przyczyni się do efektywnych rozmów handlowych i finalizacji kontraktacji.

Dołącz do wydarzenia