Organizator:

Podsumowanie sezonu w branży ogrodniczej i pomysły na kolejny

Podziel się

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w debacie podczas Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej, która odbędzie się 25 lutego, o godzinie 12.00.

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU PROGRAM WYDARZEŃ

Tegorocznego Kongres Liderów Branży Ogrodniczej odbędzie się już za tydzień.  Uczestnicy będą mogli wysłuchać licznych wykładów prowadzonych przez ekspertów ze świata marketingu, sprzedaży i  branży ogrodniczej. Podczas wydarzenia nie zabraknie również wymiany poglądów liderów branży ogrodniczej. 25 lutego o godzinie 12.00 odbędzie się debata „Podsumowanie sezonu w branży ogrodniczej i pomysły na kolejny”. Porozmawiamy o tym, jak zmienił się konsument, jak branża ogrodnicza radziła sobie w wyjątkowym 2020 roku, obalimy mity na dotyczące branży ogrodniczej, a także podyskutujemy o trendach w branży na rok 2021.

Wśród uczestników pojawi się m.in. Małgorzata Rosa, absolwentka Akademii Rolniczej w Krakowie, specjalizująca się w ochronie roślin. Od 20 lat z zamiłowania i z wykształcenia z w branży ogrodniczej. Przez 17 lat właściciel centrum Ogrodniczego NATURA w Brzesku. Od 3 lat prezes prężnie działającej grupy zakupowej Dobre Centrum Ogrodnicze,  która zrzesza 20 centrów ogrodniczych z całej Polski. W grupie DCO odpowiedzialna za negocjacje warunków współpracy pomiędzy grupą a dostawcą, koordynację pracy bura DCO oraz realizację wspólnie  wyznaczonych celów. Realizacja zarządu i centrów ogrodniczych widoczna jest w dynamicznym rozwoju grupy i mocnym zainteresowaniu dostawców. Z miłości do ogrodnictwa podjęła się charytatywnego działania na rzecz Polskich Centrów Ogrodniczych które stowarzyszenie wspiera w ich działaniach rynkowych. Od 2 lat członek zarządu PSCO.

Do zobaczenia online!

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU PROGRAM WYDARZEŃ