Organizator:

Kongres Liderów Branży Ogrodniczej - o wydarzeniu

Podziel się

Dwudniowe wydarzenie wypełnione wykładami i warsztatami skierowanymi do przedsiębiorców z branży ogrodniczej odbędzie się w trybie stacjonarnym już w dniach 6-7 października 2020 r. Na terenach MTP Poznań EXPO. Zgromadzi ekspertów w dziedzinie marketingu, handlu, sprzedaży i szeroko pojętej branży ogrodniczej.

Prelegenci opowiedzą m.in. o nowym spojrzeniu na branżę, skutecznych metodach sprzedaży i biznesu w czasach kryzysu. Wśród prelegentów znajdą się światowej sławy eksperci z Polski i zagranicy.

Rozwój biznesu

Obecna sytuacja, w której operatorzy prowadzą swoją działalność, wymaga od nich jeszcze większej świadomości zmieniających się przepisów i dostatecznej elastyczności, aby dostosować się do rynku. W odpowiedzi na oczekiwania właścicieli i menadżerów firm stworzyliśmy program wydarzeń dostosowany do aktualnej sytuacji. Warsztaty i szkolenia poprowadzą eksperci z Polski i Europy, posiadający bogate doświadczenie w zarządzaniu, marketingu i sprzedaży. Udział w Kongresie Liderów Branży Ogrodniczej wzbogaci każdą firmę o świeże spojrzenie i nowe pomysły na rozwój. Wśród prelegentów znajdą się m.in.Janina Bąk, Sylwia Piskulska, Artur Jabloński, Karol Leja, Marek Borowiński oraz gość specjalny Oliver Mathys, który jest cenionym ekspertem w zakresie marketingu roślin, administracji, zakupów i logistyki, konsultant centra ogrodnicze i firmy z branży ogrodniczej, jeden z najbardziej wpływowych twórców trendów na rynku ogrodniczym w Europie.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i możliwości biznesowe

GRUPA MTP, opierając się na blisko stuletnim doświadczeniu, wsparciu grona profesjonalistów oraz ścisłej współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym, zbudowała system rozwiązań i standardów, które nie tylko pomagają stworzyć bezpieczną przestrzeń dla biznesu w zakresie epidemii , ale także odpowiedź na potrzebę przemysłu spotkań, tak ważnego w tym trudnym okresie. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników robimy to, co konieczne, ale też dużo więcej. Przy wejściach na tereny targowe zainstalowano kamery termowizyjne do pomiaru temperatury ciała. Uczestnicy biorący udział w wydarzeniach mają szeroki dostęp do środków dezynfekujących i maseczek na twarz. Wszystko to w trosce o wspólne bezpieczeństwo i rozwój możliwości biznesowych.

Wydarzenie towarzyszące

Targi Garden Business Meeting - Ogrodnicze Kontraktacje, które odbywają się równolegle z Kongresem, skierowane są do profesjonalistów pragnących prowadzić owocne rozmowy biznesowe. Wydarzenie skierowane jest do właścicieli i przedstawicieli firm chcących pozyskać nowych klientów, nawiązać nowe kontakty biznesowe lub zrobić kontrakty na nowy sezon.

Partnerami wydarzenia są: Euromonitor International, 1000ideas, agencja interaktywna r360, Grupa MTP.

Zachęcamy do zakupu biletów > https://tobilet.pl/kongres-liderow-branzy-ogrodniczej.html