Organizator:

Wiedza i doświadczenie profesjonalistów

Podziel się

Dowiedz się więcej o Kongresie Liderów Branży Ogrodniczej, który na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się w dniach 6-7 października.

Dwudniowe wydarzenie wypełnione będzie prelekcjami i warsztatami kierowanymi do przedsiębiorców z branży ogrodniczej. Wykłady będą podzielone na 4 bloki tematyczne:

Pierwszy z nich będzie dotyczył analizy wyników raportu branży ogrodniczej, który zostanie przygotowany specjalnie na potrzeby Kongresu. Pokaże on aktualny stan branży i wskaże kierunek, w którym będzie ona zmierzać w najbliższym czasie.

Drugi blok obejmie cykl prelekcji dotyczących handlu. Zaprezentowane zostaną skuteczne techniki sprzedażowe, działania pozyskujące klientów, a także wskazówki dotyczące zatowarowania i prezentacji produktów w punktach sprzedaży. Nie zabraknie także wiedzy z zakresu sprzedaży internetowej.

Trzeci blok będzie dotyczył działania w kryzysie, jak funkcjonować i łagodzić jego ewentualne skutki.

Czwarty blok będzie zawierał ogrom wiedzy z zakresu marketingu, z dużym naciskiem na wykorzystanie social mediów czy współpracy z influencerami. Przedstawione zostaną dobre praktyki i wskazówki jak to robić, aby zwiększyć sprzedaż i rozpoznawalność marki.

Wśród prelegentów Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej pojawią się m.in. Janina Bąk, Sylwia Piskulska, Artur Jabłoński, a także gość specjalny Oliver Mathys, który jest cenionym ekspertem ds. marketingu roślin, administracji, zakupów i logistyki, konsultantem centrów ogrodniczych i firm branży ogrodniczej oraz jednym z najbardziej wpływowych trendsetterów rynku ogrodniczego w Europie.

Udział w Kongresie Liderów Branży Ogrodniczej to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów, którzy na co dzień zajmują się sprzedażą i marketingiem w branży ogrodniczej oraz poza nią.

Poznaj siłę kontaktów

Kongres to nie jedyne wydarzenie, w którym warto wziąć udział. W tym samym czasie na terenie MTP w Poznaniu odbędzie się Garden Bussines Meeting – Salon Kontraktacji Ogrodniczych. To wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli firm, którzy chcą zdobyć nowych kontrahentów, odbyć owocne rozmowy biznesowe lub przeprowadzić kontraktacje na nowy sezon ze swoimi klientami w jednym miejscu, w komfortowych warunkach. - Kongres Liderów Branży Ogrodniczej skupi najlepszych profesjonalistów branży. Nie ma lepszej okazji do prezentacji swoich produktów i nowości tym, którzy są zainteresowani rozwojem swojej działalności i szukają nowych możliwości współpracy – podkreśla Paulina Maniecka, dyrektor Projektu. Jesienny termin również sprzyja działaniom sprzedażowym na kolejny sezon.

Więcej o Garden Business Meeting TUTAJ