Organizator:

To już jutro!

Podziel się

Kongres Liderów startuje za niespełna 24 godziny.

W dniach 24-26 lutego uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania nie tylko z merytorycznych wykładów i szkoleń, ale także z rozmów biznesowych z liderami branży ogrodniczej.

Przez trzy dni, w godzinach od 9.00 do 18.00 można odbywać spotkania biznesowe z przedstawicielami rynku ogrodniczego. Inteligentna platforma zaproponuje rozmówców tak, by połączyć ze sobą kupców ze sprzedawcami. W Kongresie wezmą udział m.in. W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Sp. z o.o., Marolex, Agrecol, All Plants, Fiskars, Cellfast, Agaris, Eldrut, Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych, Victus, Imago  i Gospodarstwo Szkółkarskie Ciepłucha

Kup bilet, zaloguj się do platformy i zaplanuj spotkanie!

Wykłady i szkolenia obywać się będą w drugi i trzeci dzień Kongresu Liderów. Poprowadzą je eksperci, posiadający bogatą wiedzę z zakresu marketingu, sprzedaży i ogrodnictwa. Gościem specjalnym Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej Online będzie Oliver Mathys, który jest cenionym ekspertem ds. marketingu roślin, administracji, zakupów i logistyki, konsultantem centrów ogrodniczych i firm branży ogrodniczej oraz jednym z najbardziej wpływowych trendsetterów rynku ogrodniczego w Europie. Ekspert posiada ponad 30-letni międzynarodowy staż zawodowy w branży roślinnej i florystycznej. Wśród prelegentów pojawią się  również najwięksi eksperci w dziedzinie marketingu, social media oraz budowania strategii - Janina Bąk i  Artur Jabłoński, specjaliści z dziedziny handlu detalicznego w branży ogrodniczej – Robert Radkiewicz i Marek Borowiński, a także inni specjaliści z dziedziny marketingu i nowych mediów – Karol Leja, Sylwia Piskulska, Marta Orzechowska i Łukasz Cholewicki.

Pełny program wydarzeń

Do zobaczenia online!