Organizator:

To będzie owocna jesień!

Podziel się

Kongres Liderów Branży Ogrodniczej i Garden Business Meeting to dwa wydarzenia, których branża ogrodnicza tej jesieni nie może przegapić.

Międzynarodowe Targi Poznańskie w dniach 6-7 października 2020 skupią na swoim terenie przedstawicieli firm i najlepszych profesjonalistów branży ogrodniczej. Garden Business Meeting, czyli Salon Kontraktacji Ogrodniczych to idealne miejsce do rozmów biznesowych, zdobycia nowych kontrahentów czy przeprowadzenia kontraktacji na nowy sezon.

W tym samym miejscu i czasie będzie się odbywać Kongres Liderów Branży Ogrodniczej. Poszerzanie wiedzy, poznawanie nowych narzędzi sprzedażowych, nawiązywanie relacji i wymiana opinii pozwolą być o krok przed konkurencją. W programie prelekcje podzielone na cztery bloki tematyczne, a także warsztaty.

- Jeśli nie jest Ci obojętny rozwój Twojego biznesu, chcesz się uczyć od najlepszych i zdobyć wartościowe kontakty to nie możesz tego przegapić – podkreśla Paulina Maniecka, Dyrektor Projektu. I dodaje: - To właśnie podczas takich wydarzeniach nawiązuje się relacje, które pielęgnowane, z pewnością zaowocują umowami sprzedażowymi.

Dlaczego warto wziąć udział w Garden Business Meeting?

Program Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej