Organizator:

Targi GARDENIA już w listopadzie!

Podziel się

Jesienną edycję GARDENII 2022, która odbędzie się w dniach 17-19 listopada, kierujemy w szczególności do profesjonalistów, zapraszając przedstawicieli sektorów kontraktujących pod koniec roku: dealerów maszynowych, sieci, centra i hurtownie ogrodnicze, sieci DIY, właścicieli i zarządców szkółek i gospodarstw ogrodniczych, szkoły florystyczne i kwiaciarnie.

Biznesowy listopad – jesień rozpoczniemy od owocnych kontraktów.

Salon kontraktacji ogrodniczych w najlepszym terminie dla branży!

Listopadowa edycja GARDENII odbędzie się w formule biznesowe, jako salon kontraktacji ogrodniczych. Jej hasło przewodnie to „Ekologiczny ogród”, którego zagadnienie będzie punktem wyjścia dla prezentowanej oferty. Skupimy się w szczególności na trendach i nowościach branżowych w kontekście technologicznego postępu zgodnego ze środowiskiem naturalnym. Założenia
te pozwolą zrealizować najważniejszy cel targowych spotkań – stworzenie przestrzeni do rzeczowych rozmów biznesowych kadry managerskiej i decydentów. Nowe kontakty i istniejące już relacje, świadomość trendów i nowości to nieoceniona baza do sprawnej i pozbawionej ryzyka decyzji ofertowej na nadchodzący sezon.

Merytoryczne must have dla ogrodnictwa

W programie merytorycznym zaproponujemy Państwu spotkania z ekspertami rozmaitych sektorów. Specjaliści o zróżnicowanych zainteresowaniach przybliżą zagadnienia od marketingu offline i online, poprzez tematy sprzedażowe, z zakresu zarządzania, trendów, aż po doskonalenie procesu zakupowego w sklepie i centrum ogrodniczym. Poprzednie edycje Kongresu udowodniły, że tego typu spotkania są nie tylko potrzebne, ale wręcz konieczne dla sprawniejszego propagowania trendów w ogrodnictwie, stosowania najnowocześniejszych strategii marketingowych i sprzedażowych oraz łatwiejszego wychodzenia
z kryzysów, które w różnej skali przytrafiają się w każdym biznesie. A to wszystko wyłącznie
w kontekście szeroko rozumianej branży ogrodniczej, czyli informacyjne crème de la crème!

W programie wydarzeń znajdzie się także pierwotnie planowana na luty konferencja dla architektów, Arena Krajobrazu, oraz Miejska Sztuka Ogrodowa, czyli spotkanie zarządców, aktywistów i projektantów zieleni w przestrzeni publicznej. Równolegle zaproponowany zostanie szereg zróżnicowanych prelekcji i warsztatów, które umożliwią profesjonalistom nie tylko rozeznanie w rynkowych nowościach i trendach, ale i doskonalenie w wielu zawodowych obszarach.

Listopadowe spotkanie branży ogrodniczej odbędzie się w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonach 5A, 5 oraz 6. Już teraz zachęcamy do wpisania w kalendarz tego wydarzenia!