Organizator:

Fiskars - Lider Trendów

Podziel się

Drugi certyfikat Lidera Trendów trafił do firmy FISKARS Polska za bębny z wężem w rozmiarach S i XL.

Aby wyróżnić najbardziej oryginalne pomysły i nowatorskie rozwiązania na rynku Lider Biznesu – Ogrodniczy Magazyn Branżowy w każdym wydaniu przyznawał będzie certyfikat Lidera Trendów. Drugi certyfikat Lidera Trendów trafił do firmy FISKARS Polska za bębny z wężem w rozmiarach S i XL. W 2021 r. przebojem wkracza na rynek nawadniania w Polsce z innowacyjną linią produktową, w obrębie której promuje też wiele rozwiązań takich jak kodowanie kolorem i kalkulatorem ogrodowym.

 

Wśród szerokiej oferty produktów do podlewania znalazł się m.in. model bębna z wężem S o zasięgu 15 m, który stanowi idealne rozwiązanie do małego ogrodu czy na taras lub balkon. Wyjątkowym rozwiązaniem jest jego pozioma konstrukcja, zapewniająca mu stabilność i odporność na przechylenie. Poza tym bęben można obracać w zakresie 360°, co pozwala na pełną swobodę manewrowania. Ponadto jest wyjątkowo lekki, co ułatwia jego transport. Dodatkowym udogodnieniem jest zintegrowany schowek, w którym można przechowywać akcesoria. Za elegancki, stylowy design bęben S otrzymał już nagrodę Red Dot - jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

W przekrojowej ofercie bębnów FISKARS znajdziemy również model XL, który został wyposażony w automatyczny zwijacz węża oraz kółka ułatwiające manewrowanie i transport. Ponadto bęben XL posiada wszystkie niezbędne akcesoria do nawadniania, co sprawia, że od razu jest gotowy do użycia. Podobnie jak w bębnie S zastosowano w nim poziomą konstrukcję. Ponadto wyróżnia go elegancki, stylowy design,  a uniwersalny rozmiar  przyłączy, gwarantuje kompatybilność z narzędziami innych producentów. Dodatkowym udogodnieniem jest zintegrowany schowek, w którym można przechowywać akcesoria.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Fiskars Polska

Przeczytaj najnowszego LIDERA BIZNESU