Organizator:

Euromonitor International partnerem Kongresu

Podziel się

Karol Leja, analityk cenionej firmy badawczej Euromonitor International to kolejny prelegent Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej. Firma Euromonitor International została również partnerem naszego wydarzenia.

Euromonitor International to wiodący na świecie dostawca światowego business intelligence, analiz rynkowych i badań konsumenckich. Lokalne i globalne, taktyczne i strategiczne – rozwiązania badawcze Euromonitora wspierają decyzje o tym jak, gdzie i kiedy rozwijać biznes. Euromonitor International zapewnia raporty z wielu obszarów, bazy danych lub zoptymalizowane rozwiązania pozwalające ustalać priorytety, zmieniać założenia i odkrywać nowe możliwości. Z oddziałami na całym świecie, analitykami w ponad 100 krajach, najnowszymi technologiami dotyczącymi danych i badaniami rynkowymi dotyczącymi wszystkich kluczowych trendów i czynników rynkowych, Euromonitor pomaga lepiej zrozumieć rynki na całym świecie.

Podczas Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej, Karol Leja opowie o ostatnich zmianach na rynku ogrodniczym w krajach Europy Śr.-Wsch. i wpływie COVID-19 na ten sektor handlu.