Organizator: Grupa MTP

Kongres Liderów Branży Ogrodniczej w wersji ONLINE

Podziel się

Dwudniowe wydarzenie, wypełnione prelekcjami i warsztatami kierowanymi do przedsiębiorców z branży ogrodniczej odbędzie się w trybie online 11-12 lutego 2021 r.. Wezmą w nim udział światowej sławy eksperci z marketingu, handlu, sprzedaży oraz szeroko rozumianej branży ogrodniczej. Prelegenci opowiedzą m.in. o nowym spojrzeniu na branżę, skutecznych metodach sprzedaży oraz biznesie w czasach kryzysu.

Program wydarzenia

W odpowiedzi na oczekiwania właścicieli i menedżerów firm stworzyliśmy dostosowany do bieżącej sytuacji program wydarzeń. Warsztaty i szkolenia poprowadzą eksperci z Polski i Europy, posiadający bogate doświadczenie w zarządzaniu, marketingu i sprzedaży. Udział w Kongresie Liderów Branży Ogrodniczej  z pewnością wzbogaci każdy biznes o świeże spojrzenie i nowe pomysły na rozwój. Wśród prelegentów pojawią się Janina Bąk, Sylwia Piskulska, Artur Jabłoński, Karol Leja, Marek Borowiński, Robert Radkiewicz, Marta Orzechowska, Łukasz Cholewicki a także gość specjalny Oliver Mathys, który jest cenionym ekspertem ds. marketingu roślin, administracji, zakupów i logistyki, konsultantem centrów ogrodniczych i firm branży ogrodniczej oraz jednym z najbardziej wpływowych trendsetterów rynku ogrodniczego w Europie. Od wielu lat rozwija holistyczne koncepty sprzedażowe roślin oraz kwiatów, wspierając detalistów w implementacji skutecznych rozwiązań i szkoleniach personelu centrów ogrodniczych. Prelegenci opowiedzą m.in. o nowych trendach w branży ogrodniczej, zmianach w zrachowaniach konsumentów pod wpływem pandemii, skutecznych sposobach na promocję, efektywnych technikach radzenia sobie z trudnym klientem, marketingu pokryzysowym, optymalizacji kosztów oraz wielu innych istotnych tematach.

Spotkanie online

Nadchodząca edycja Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej zostanie zorganizowana w wersji online. W ostatnich miesiącach Grupa MTP zorganizowała kilkanaście konferencji w nowej formule, które zyskały szerokie audytorium i pochlebne opinie.  Dzięki niezawodnemu zespołowi oraz doświadczeniu w organizacji wydarzeń online, Kongres z pewnością będzie prezentował zarówno najwyższy poziom merytoryczny, jak i techniczny. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Uczestników, uruchomiliśmy możliwość obejrzenia Kongresu w rzeczywistym czasie jego trwania lub w dowolnym momencie, w ciągu 14 dni od rozpoczęcia transmisji.

Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie sprawi, że udział w Konferencji będzie jeszcze bardziej efektowny. 

Partnerami wydarzenia są: Euromonitor International, 1000ideas, Agencja interaktywna r360, Grupa MTP.